Oblíbená alba

Alba, která má skautiolomouc v oblíbených

reklama

22 fotek, 14.7.2017, 178 zobrazení, přidat komentář | architektura, cestování, koníčky, krajina
Přímo pod nádherným zámkem Sychrov se nachází stavba, která se krásou musela zámku vyrovnat. Bohužel, dnes je vše jinak, a tak hájovna pustne a rozpadá se.
307 fotek, 23.3.2014, 235 zobrazení, 1 komentář
Termín konání akce: 22.-23.3.2014
Hlavní organizátoři: Žebřík - Ondra Burda, Hern - Gerd Dimmroth a Kamzík - Dan Vejrosta
Místo konání: ZŠ Nedvědova Olomouc
Popis akce: setkání vedoucích sv / vl s přespáním na Hernově škole s využitím tělocvičny k pohybovým kreativním hrám (Ferda Mazal) či školního bazénu a spousta zajímavých přednášek či workshopů :-), hostem večera byl Vezír - kapitán vodních skautů
Počet účastníků: 50
Fotky pořídil: Žebřík

Rajce.net je největší česká sociální síť
zaměřená na sdílení fotografií a videí.

Nabízí neomezený prostor zdarma, snadnou a rychlou výrobu fotoknih i jiných fotoproduktů.