Termín konání akce: 8.5.2015
Hlavní organizátoři: Dan ,,Kamzík" Vejrosta, Jiří ,,Bobr" Langer, Martina ,,Andík" Langerová
Místo konání: Žluté skály v Nemilanech u Ol.
Popis akce: Tradiční závod olomouckých skautů v uzlování. Každoročně se v tento den sjíždí skauti od nejmenších až po dospělé do Žlutých skal ve Slavoníně, aby ukázali, kdo z nich umí uvázat nejrychleji šest základních uzlů. Celodenní závod ovšem není jen o uzlování. Zatímco z přibližně padesátky soutěžících jich uzluje v jednu chvíli vždy jen pět, pro ostatní je nachystaný bohatý doprovodný program. Někteří hrají ringo nebo frisbee, další trénují uzly před závodem nebo se věnují oddílovým aktivitám. A nebyli by to skauti, kdyby nepomohli okolní přírodě - každoročně odsud odvážejí několik pytlů sesbíraného odpadu.
Cílem Uzlařské regaty pak není jen zjistit a ocenit ty, kteří uzlují nejlépe a nejrychleji, ale také stmelit více dohromady olomoucké skauty. K tomu slouží zejména velká závěrečná hra, při které musí hráči spolupracovat týmově a spolehnout se jeden na druhého.
Počty účastníků: 40 (5.a 6.stř.)
Fotky: Ondra ,,Žebřík" Burda

Fototechnika

Sony DSC-S930

Slevy 25 % platí na všechny dárky z fotek. Vytvořte si z vašich fotek snadno fotoknihu, plakát, fotky na zeď a další fotoprodukty. Sleva platí po zadání kódu: Vajicka