Apendix, 4.-6.2.2005

224 fotek leden 2003 až říjen 2013 - zobrazení
Termín konání: 4.-6.2.2005
Hlavní organizátoři: Jan Zahradník - Střelec, Josef Tillich - Bohouš, Milan Růžička - Vojačka, Jiří Tvrdoň - Cézi, Lenka Tillichová - Lenka, Petr Macek - Blizzard, Vikor Langer - Viki
Místo konání: ZŠ Štěpánov
Popis akce: Druhé společné setkání vedoucích skautských oddílů z okresu Olomouc. Účelem setkání bylo poznání se, další vzdělání a motivace vedoucích skautských oddílů. Akce proběhla v ZŠ Štěpánov, zase díky Miloši Palátovi, který nám umožnil akci udělat ve škole, kde v té době působil jako ředitel. Hostem byl i Miloš Zapletal - ZET a Ferdinand Mazel z UP Olomouc. Premiéru zde měla také olomoucká skautská trička. Logo olomouckých skautů vymyslel Petr Skácel - Pirát.
Počet účastníků: cca 120
Fotky pořídil (uloženo u): Jan Zahradník - Střelec
Více o skautech v Olomouci najdete na www.olomouc.skauting.cz

"Neklid" - skupina skautských vedoucích, kteří nechtěli nechat olomoucké skauty v klidu a několik let se jim to velmi dobře dařilo (-:, "tradiční" jádro neklidu tvořili: Střelec, Vojačka, Cézi, Štafle a Radar.
Vytvořte z tohoto alba: