Brownsea (okresní sraz), 26.-28.5.2006

251 fotek 1 video srpen 2003 až říjen 2013 - zobrazení
Termín: 26.-28.5.2006
Hlavní organizátoři: Milan Růžička - Vojačka, Luděk Burda - Štafle, Jiří Tvrdoň - Cézi, Radan Knettig - Radar, Jaroslava Větrovská - Bahník, Jan Zahradník - Střelec
Místo konání: tábořiště 18. střediska (obec Lipová, okres Prostějov)
Popis akce: Druhý polistopadový okresní sraz v režii neklidných. Celá akce byla motivována ostrovem Brownsea, na kterém 29. července 1907 sir Robert Baden-Powell zorganizoval historicky první skautský tábor s 20 chlapeckými účastníky.
Počet účastníků: 332
Fotky pořídil (uloženo u): Jan Zahradník - Střelec
Více o skautech v Olomouci najdete na www.olomouc.skauting.cz

"Neklid" - skupina skautských vedoucích, kteří nechtěli nechat olomoucké skauty v klidu a několik let se jim to velmi dobře dařilo (-:, "tradiční" jádro neklidu tvořili: Střelec, Vojačka, Cézi, Štafle a Radar.
Vytvořte z tohoto alba: